close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 27 marca 2014

  Po pięciu latach pełnienia obowiązków Konsula Generalnego RP w Hongkongu, p. Przemysław Jenke kończy urzędowanie i wraca do Polski.

  Po prawie pięciu latach kiedy dość nieoczekiwanie dla siebie znalazłem się w Hongkongu wracam do Polski. W ciągu tego czasu miałem przyjemność osobiście poznać większość z Państwa, jednych trochę bardziej innych może nieco mniej ale wszystkich bez wyjątku sympatycznie. Chciałem Państwu podziękować za życzliwość, wyrozumiałość i współpracę przy organizacji niektórych przedsięwzięć. Szkoda, że polskich wydarzeń nie było więcej biorąc jednak pod uwagę możliwości jakimi dysponowaliśmy uważam, że i tak sporo udało się osiągnąć. Co daje szczególną satysfakcję, z podobnymi opiniami spotykam się także ze strony Gospodarzy.

  Mam nadzieję, że to, co było dobre i sprawdzone będzie nie tylko kontynuowane ale także, że pojawi się wiele nowych ciekawych pomysłów które sprawią, że Polacy w Hongkongu będą jeszcze bardziej dostrzegalni a Polska umocni swoją pozycję jako nowoczesny kraj i atrakcyjny partner.

   

  Życzę Państwu wszelkiej pomyślności zarówno zawodowej jak i osobistej

   

   

  Przemysław M. Jenke

  Konsul Generalny

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: